Základní informace o projektu Science on Stage

Science on Stage je evropský projekt, který je zaměřen na učitele přírodních věd na základních a středních školách. Jedním z hlavních cílů je vytvářet podmínky pro spolupráci učitelů a škol se špičkovými odborníky a vědeckými pracovišti. Neméně důležité je vytváření kontaktů mezi učiteli z různých evropských zemí.

V rámci Science on Stage probíhají národní akce, které koordinují národní řídící výbory. Vše zastřešuje mezinárodní řídící výbor Science On Stage - Europe.

Vyvrcholením letošního ročníku bude mezinárodní festival Science on Stage v Kodani (16.-19.4.2011). Českou republiku na něm bude reprezentovat devět učitelů, kteří budou vybrání na národní soutěžní přehlídce, která se uskuteční 18. a 19. 6. 2010 v libereckém iQparku.

Podrobnosti o přehlídce naleznete zde.

Český reprezentační tým

 

Mezinárodní festival v Kodani 16.-19.4.2011

Český tým slavil v Kodani úspěch! Stejně jako na předešlých festivalech byl časký stánek jeden z nejvíce navštěvovaných stánků. Brouky a hejblata Katky Lipertové natáčelo několik televizních štábů a ÚDiF získal za svou pódiovou show See the sound jednu z hlavních cen festivalu.

Schůzka reprezentačního týmu 26.3.2011

Fotografie

Wiki pro reprezentační tým 9.12.2010

Členové reprezentačního týmu obdrželi podrobné informace o Wiki e-mailem.

Schůzka reprezentačního týmu 6.11.2010

Fotografie

 

Co je Science On Stage

Předchozí ročníky

Pořadatelé

Termíny

Nejbližší události

Science On Stage - Europe

 

Soutěžní přehlídka

 

 

 

E-mail: scienceonstage@seznam.cz

 

 

Partneři:
iQ park
Vernier
Port ČT